Nový web obce Břest

Nový webV pondělí 12.3.2018 byl spuštěn nový design obecních stránek.

V pondělí 12.3.2018 byl spuštěn nový design obecních stránek. Nově se internetové stránky přizpůsobují uživatelům s mobilními telefony či tablety. Responzivní web se teď přizpůsobí velikosti používaného displeje. Na webu také najedete další, menší odlišnosti jakým je horní menu, nová titulní strana, RSS kanál nebo nové zápatí se symbolem Břestu.

Nový web

V pravé liště webu také najdete novou anketu, kde můžete hlasovat, zda se vám nová podoba obecních stránek líbí. Pokud vám některé informace na webu chybí nebo máte nápad jak stránky vylepšit, rádi uvítáme vaše nápady na emailu webmaster@obec-brest.cz nebo na obecním Facebooku.

Vytvořeno: 12. 3. 2018
Poslední aktualizace: 12. 3. 2018 12:45