Vyjádření Rady obce Břest k dopisu, který byl distribuován do poštovních schránek některým občanům. 1Vyjádření k pronájmu kulturního domu na pořádání stolního tenisu dne 18.07.2020.

Vyjádření Rady obce Břest k dopisu, který byl distribuován do poštovních schránek některým občanům.

Dne 10.6. 2020 Rada obce obdržela e-mail firmy ZFP Akademie se žádostí o pronájem kulturního domu.

Rada obce rozhodla na svém jednání dne 22. 6. 2020 následovně:

„Návrh usnesení:

RO schvaluje pronájem kulturního domu na pořádání stolního tenisu dne 18. 7. 2020.

Výsledek hlasování:

Pro 5/proti  0/ zdržel se 0

Usnesení č. 6/RO 33/2020 bylo přijato“.

Z výše uvedeného vyplývá, že byl tímto usnesením schválen pouze termín konání turnaje ve stolním tenisu.

Starostou byl zaslán firmě ZFP Akademie e-mail dne 15. 6. 2020 se žádostí o upřesnění a doplnění, kdo bude akci pořádat a jak se turnaj bude nazývat. Na tento e-mail nebylo dosud odpovězeno. Termín pronájmu KD je dosud blokován, do dnešního dne nebyla podána oficiální žádost.

RO dosud o výši nájmu kulturního domu nehlasovala.

V Břestě 15. 7. 2020                                                                Rada obce Břest

Navrátil Jaromír

Koudelníčková Anna