Malované na skle - divadlo

Obec Břest váz zve na zbojnický muzikál Malované na skle, který se bude konat 23. 10. 2019 v Městském divadle Zlín. Předprodej vstupenek je v kanceláři OÚ Břest.

Datum konání: 23. 10. 2019 začátek od 17:00

Místo konání: Městské divadlo Zlín, Zlín

Typ akce: divadlo

Organizátor: Obec Břest

Plné vstupné: 330 Kč

Poznámka: Předprodej v kanceláři OÚ Břest.

Hrdina. Legenda. Mýtus. Kdo? Jánošíííík. Zbojník a jeho duše. A souboj o ni. Mezi andělem a čertem. Nejslavnější polský muzikál. O nejznámějším slovenském hrdinovi. O lásce, svobodě a nesmrtelné smrti. O mužích s valaškami proklatě nízko u pasu. O ženách milujících i zrádných. Trochu lidové, trochu rockové. Trochu poetické. Trochu syrové. Na skle malované. Krví? Šmolkou? A jak ono to vlastně bylo? Co je pravda a co báchorky? Záleží na tom? Keď ste si ma upiekli, tak si ma aj zjedzte!

Malované na skle

Vytvořeno: 26. 9. 2019