#
#
#
#

ZÁKLADNÍ ÚDAJE: Počet obyvatel: 901, Katastrální výměra: 1079 ha, Nadmořská výška: 198 m

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Koupaliště Hulín Koupaliště Hulín

1km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Hulín se nachází na východě České republiky 8 km jižně od Kroměříže. Je součástí městského parku. Koupaliště Hulín má k dispozici 50 metrový bazén, 3 a 5 m vysoké sko..

Zámek a zahrady Kroměříž Zámek a zahrady Kroměříž..

5km, Naplánovat výlet 

Zámek a zahrady Kroměříž se nacházejí ve stejnojmenném městě Kroměříž . Arcibiskupský zámek a k němu přiléhající Podzámecká zahrada a Květná zahrada jsou jedny z nejvýznamnějšíc..

Krytý bazén Kroměříž Krytý bazén Kroměříž

5km, Naplánovat výlet 

Krytý bazén Kroměříž je krytý plavecký areál ve městě Kroměříž ve Zlínském kraji v Česku . Areál nabízí 25metrový plavecký bazén. Součástí areálu jsou masáže, kosmetika, sauna a..

Sport centrum Holešov Sport centrum Holešov

8km, Naplánovat výlet 

Sport centrum Holešov je sportovní areál nacházející se ve městě Holešov. Leží cca 20 km východně od města Kroměříž v České republiky. Sport centrum Holešov nabízí bazén 25m x 12..

Zámek Chropyně Zámek Chropyně

8km, Naplánovat výlet 

Zámek Chropyně se nachází ve východní části České republiky , přibližně 9 km severně od města Kroměříž . Podle legendy se jedná se o kraj bájného krále Ječmínka, který sídlil prá..

Koupaliště Chropyně Koupaliště Chropyně

9km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Chropyně je vyhřívaný, nově zrekonstruovaný rekreační areál. Nachází se v severní části městečka Chropyně , v České republice, přibližně 9 km severozápadně od Kroměříž..

Zámecké koupaliště Holešov Zámecké koupaliště Holešov..

9km, Naplánovat výlet 

Zámecké koupaliště Holešov je letní koupaliště nacházející se ve stejnojmeném městě na střední Moravě v České republice. Koupaliště leží v zámecké oboře a tím nabízí pro své návš..

Zborovice Zborovice

15km, Naplánovat výlet 

Obec Zborovice leží v údolí na okraji Litenčické pahorkatiny, asi 13 km jihozápadně od města Kroměříž . V současné době má obec Zborovice 1 592 obyvatel.HistoriePrvní písemná zmí..

Tečovice Tečovice

14km, Naplánovat výlet 

Tečovice jsou obec mezi Zlínem a Otrokovicemi , ve Zlínském kraji, v České republice . Tato nevelká obec láká turisty především svým příjemným prostředím, vhodným například pro ..

Koupaliště Rusava Koupaliště Rusava

17km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Rusava je letní plavecký a relaxační areál v obci Rusava v Hostýnských vrších na východě České republiky. Koupaliště Rusava disponuje bazénem o velikosti 15 x 43m s..

Ski areál Rusava Ski areál Rusava

17km, Naplánovat výlet 

Ski areál Rusava je menší lyžařské středisko nacházející se v obci Rusava . Obec leží cca 30km jihovýchodně od města Kroměříž v Hostýnských vrších v České republice. Ski areá..

Hrad Malenovice Hrad Malenovice

16km, Naplánovat výlet 

Hrad Malenovice se nachází v obci Malenovice 6 km od města Zlín na jihovýchodní Moravě v České repulice. Hrad Malenovice byl založen v druhé polovině 14. století Janem Jindřich..

Svatý Hostýn Svatý Hostýn

18km, Naplánovat výlet 

Svatý Hostýn patří k nejnavštěvovanějším poutním místům v České republice. Nachází se na Kroměřížsku na vrchu Hostýn (734 m. n. m.) asi 2,5 km po červené turistické trase z Bystř..

Obuvnické muzeum Obuvnické muzeum

18km, Naplánovat výlet 

Obuvnické muzeum je stálá expozie spadající pod Muzeum jihovýchodní Moravy. Nachází se ve městě Zlín v České republice. Obuvnické muzeum seznámí návštěvníky s historií obouvá..

Hrad Lukov Hrad Lukov

20km, Naplánovat výlet 

Zřícenina Hrad Lukov se nachází asi 3 km od stejnojmenné obce Lukov. Nedaleko krajského města Zlín, na jihozápad Hostýnských vrchů, ve východní části České republiky. První zmínk..

Lázně Zlín Lázně Zlín

18km, Naplánovat výlet 

Lázně Zlín je relaxační a sportovní centrum nacházející se ve stejnojmeném městě Zlín . Lázně jsou rozděleny na vnitřní a venkovní část. Obě části nabízejí mnoho příležitostí p..

Koupaliště Zelené Zlín Koupaliště Zelené Zlín

20km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Zelené Zlín je komplex venkovních bazénů v Bartošově čtvrti ve městě Zlín v České republice . Koupaliště Zelené Zlín nabízí 20 m bazén, tobogán, skluzavku DUO, whirpo..

Ski areál Troják Ski areál Troják

26km, Naplánovat výlet 

Ski areál Troják se nachází v Hostýnských vrších na východě České republiky blízko obce Rajnochovice. Areál nabízí 3 vleky Tatrapoma a 3 dětské lanové vleky. Přepravní kapacita v..

Ski areál Trnava - Luhy Ski areál Trnava - Luhy

29km, Naplánovat výlet 

Ski areál Trnava - Luhy je malý lyžařský areál. Nachází se v obci Trnava na okraji Hostýnských vrchů nedaleko města Zlín v České republice. Areál leží v nadmořské výšce 500 m...

Koupaliště Moravské Málkovice Koupaliště Moravské Málkov..

28km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Moravské Málkovice je sportovní a plavecký areál. Nachází v obci Moravské Málkovice cca 10km jihovýchodně od města Vyškov na severním okraji Jihomoravského kraje v ..

Topolná Topolná

23km, Naplánovat výlet 

Topolná , typická slovácká obec se všemi lidovými zvyky, se nachází 10 km od Uherského Hradiště v České republice . Památky a kultura Návštěvníky zaujmou dvě dochované selské us..

Archeoskanzen Modrá Archeoskanzen Modrá

24km, Naplánovat výlet 

Archeoskanzen Modrá je napodobenina slovanského opevněného sídliště. Nachází se blízko poutního místa Velehradu , 7 km od Uherského Hradiště , na jihovýchodní Moravě, v České r..

Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje Velehrad Bazilika Nanebevzetí Panny..

24km, Naplánovat výlet 

Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje Velehrad je nejvýznamnějším poutním kostelem v České republice . Nachází se na Moravě, ve Zlínském kraji, cca 8 km od Uhe..

Klášter Velehrad Klášter Velehrad

24km, Naplánovat výlet 

Klášter Velehrad je prvním cisterciáckým klášterem založeným na Moravě, v Česku . Nachází se ve Zlínském kraji, v okrese Uherské Hradiště, v obci Velehrad . Jeho součástí je i kl..

Zámek Vizovice Zámek Vizovice

30km, Naplánovat výlet 

Zámek Vizovice leží v centru stejnojmenné obci Vizovice, ve Zlínském kraji, ve východní čási České republiky. Původně zde byl v polovině 13. století vystavěn cisterciácký klášt..

Hrad Helfštýn Hrad Helfštýn

25km, Naplánovat výlet 

Hrad Helfštýn je jedním z největších hradů v České republice. Leží na zalesněném kopci nad Lipníkem nad Bečvou asi 30km jihovýchodně od krajského města Olomouc v České republic..

Ski areál Stupava Ski areál Stupava

26km, Naplánovat výlet 

Ski areál Stupava se nachází v pohoří Chřiby na okraji města Stupava v České republice. Leží v nadmořské výšce 340 až 450 m. Ski areál Stupava funguje od roku 2001. Nabí 3 vleky ..

Muzeum letecké a pozemní techniky ve Vyškově Muzeum letecké a pozemní t..

32km, Naplánovat výlet 

Muzeum letecké a pozemní techniky ve Vyškově se nachází na letišti ve městě Vyškov. Cca 30km od města Brno na Jižní Moravě v České republice. Muzeum letecké a pozemní techniky ..

Hrad Buchlov Hrad Buchlov

26km, Naplánovat výlet 

Hrad Buchlov se nachází v České republice, přibližně 50km východně od města Brno . V lesích blízko krásného městečka Buchlovice . Hrad Buchlov byl založen v první polovině 13. ..

Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou

26km, Naplánovat výlet 

Lipník nad Bečvou je starobylé město, které leží v samém srdci Moravské brány, v České republice . Město je od roku 1989 městskou památkovou rezervací, nachází se zde více než st..

Aquapark Vyškov Aquapark Vyškov

34km, Naplánovat výlet 

Aquapark Vyškov se nachází ve městě Vyškov cca 30km severovýchodně od města Brno v České republice. Aquapark Vyškov je rozdělen na vnitřní a venkovní část. Ty spolu nejsou prop..

Dinopark Vyškov Dinopark Vyškov

34km, Naplánovat výlet 

Dinopark Vyškov se nachází ve městě Vyškov blízko krajského města Brna. Dinopark nabízí unikátní exponáty dinosaurů. Dinopark Vyškov Vás přenese do světa dávno vyhynulých ještěrů..

ZOO Vyškov ZOO Vyškov

34km, Naplánovat výlet 

ZOO Vyškov je zoologická zahrada, která se nachází ve městě Vyškov , východně od Brna , v České republice . Tato malá zoo leží blízko centra města, 10 minut chůze od autobusového..

Zámek Buchlovice Zámek Buchlovice

28km, Naplánovat výlet 

Zámek Buchlovice se nachází v České republice v městečku Buchlovice . Leží na úpatí buchlovských kopců, ve kterých se nachází majestátný Hrad Buchlov . Zámek Buchlovice nechal na..

Rozhledna Rovnina Rozhledna Rovnina

28km, Naplánovat výlet 

Rozhledna Rovnina je vyhlídková věž. Nachází se jihovýchodně od města Uherské Hradiště blízko obce Mařatice na Jihovýchodní Moravě v České republice. Rozhledna Rovnina byla pro..

Aquapark Uherské Hradiště Aquapark Uherské Hradiště..

28km, Naplánovat výlet 

Aquapark Uherské Hradiště je moderní plavecký areál v Česku . Nachází se na Moravě, v Uherském Hradišti , v ulici Sportovní 1214.O aquaparkuAquapark Uherské Hradiště nabízí 25 m ..

Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jes..

31km, Naplánovat výlet 

Zbrašovské aragonitové jeskyně se nachází v lázních Teplice nad Bečvou na východě České republiky.Jeskyně vzniky současným působením atmosférických vod a teplých minerálních vod ..

Červekův  větrný mlýn Červekův větrný mlýn

33km, Naplánovat výlet 

Červekův větrný mlýn se nachází jihovýchodně od obce Skalička. Obec leží nedaleko města Hranice na Moravě, ve východní části České republiky. Tento dřevěný sloupový větrný mlýn ..

Koupaliště Hranice Koupaliště Hranice

31km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Hranice je venkovní plavecký areál. Nachází se ve měste Hranice cca 30 severovýchodně od města Přerov na Střední Moravě v České republice. Koupaliště Hranice nabí..

Vodní nádrž Plumlov Vodní nádrž Plumlov

36km, Naplánovat výlet 

Vodní nádrž Plumlov je jedna z nejstarších přehrad v České republice. Nachází se nedaleko města Prostějov na Střední Moravě. Vodní nádrž Plumlov se nachází na říčce Hloučele. Nad..

Hvězdárna Vsetín Hvězdárna Vsetín

39km, Naplánovat výlet 

Hvězdárna Vsetín se nachází na severním okraji města Vsetín, nad řekou Bečvou. Město leží ve Zlínském kraji, ve východní částí České republiky. Začátky vzniku spadají do roku 19..

Zámek Plumlov Zámek Plumlov

36km, Naplánovat výlet 

Zámek Plumlov je historická budova tyčící se nad hladinou Podhradského rybníka blízko nádrže Plumlov. Nachází se v městečku Plumlov západně od města Prostějov na Střední Mo..

 Skiareál Osvětimany Skiareál Osvětimany

32km, Naplánovat výlet 

Skiareál Osvětimany je menší lyžařský areál. Nachází se ve Zlínském kraji nedaleko města Uherské Hradiště na Slovácku v České republice . Pro lyžaře jsou zde dva vleky a dětské ..

Koupaliště Kunovice Koupaliště Kunovice

30km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Kunovice je venkovní plavecký areál. Nachází se na okraji města Kunovice , cca 3 km jižně od města Uherské Hradiště v oblasti jihovýchodní Morava v České republice ...

Ploština Ploština

38km, Naplánovat výlet 

Ploština je malá osada, která byla v průběhu druhé světové války vypálena nacisty. Nachází se v České republice , asi 20 km jižně od města Vsetin , v pohoří Beskydy . V průběh..

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »
Mapa na Vašem webu »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem